IMEAMTC'22 Uluslararası Malzeme Mühendisliği ve İleri İmalat Teknolojileri
  Kongresi
 
  International Materials Engineering and Advanced Manufacturing Technologies Congress
  ONLINE
  15-16.EYLÜL,2022
     
KATEGORİ  
Mühendislik
YER   ONLINE
TARİH   15-16.EYLÜL.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   ORP Danışmanlık ve Organizasyon

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   ORP Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.imeamtc.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları;

Online olarak gerçekleştirilecek olan “Uluslararası Malzeme Mühendisliği ve İleri İmalat Teknolojileri Kongresi (IMEAMTC’22)” ile bilimsel alana ve literatüre katkı sağlayan siz bilim insanlarıyla bir arada olmaktan keyif almakta ve mutluluk duymaktayız.

Kongrede, Malzeme Mühendisliği ve İleri İmalat Teknolojileri, Stratejik ürünlerin imalatı ve gelişimi kullanılması alanlarına yönelik birçok konular yer almaktadır. Organizasyonumuzda bizleri yalnız bırakmayan ve çalışmalarımıza katkı sağlayacak siz değerli katılımcılarımıza da yürekten teşekkür ediyoruz.

Kongremiz İstanbul'da yurtiçi ve yurtdışı üniversitelerinin katılımı ile gerçekleştirilecektir. Kongremiz Malzeme mühendisliği, Savunma Sanayii için geliştirilen çalışmalar ile İleri İmalat Teknolojileri ve uygulamalarında yapılan gelişmiş teknolojik ürünlerin işlenmesi, kullanılması ve yaygınlaştırılması alanlarında hazırlanan bilimsel çalışmalara ev sahipliği yapmaktadır. Kongremiz konular sayfasında detaylı bir şekilde belirlenen bilimsel çalışmalara kongremizde yer verilecektir. Bilimin evrensellik ilkesine dayanarak, günümüz ve özellikle geleceğin teknolojilerine uygun olarak yapılacak malzeme tasarımı, yeni teknolojik üretimler ile stratejileri, Gelişmiş Üretim Teknolojileri, Süper Iletkenler, Sürdürülebilir ve Yeşil Üretim, Tahribatlı ve Tahribatsız Muayene uygulamaları, İmalatta Takım Tezgâhları Teknolojisi, Toz Metalurjisi ve Seramik Şekillendirme, Üretim Planlama, Optimizasyon ve Simülasyon Uygulamları, ANYSY, Flowforming uygulamaları gibi burada sayamadığımız birçok Uluslararası Malzeme Mühendisliği ve İleri İmalat Teknolojileri alanındaki çalışmaların kongremizde yer almasını sağlayarak katılımcıların diğer disiplinlerle işbirliğine katkı sunmak amacındayız.

Beklentimiz, her katılımcı ve kongremizi takip eden bilim ve iş dünyasının kıymetli insanlarının kongremizi keyifle takip etmesi ve gerçekleştirilen paylaşımlardan faydalanabilmesidir. Şimdiden tüm destek, katılım ve önerileriniz için teşekkür ediyor, kongremize katılımınızı bekliyoruz.


Prof. Dr. Ekrem YANMAZ
Nişantaşı Üniversitesi - Türkiye
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Xerman de la Fonte Leis
Zaragoza University - İspanya
Kongre Eş Başkanı

Geri