16. Çukurova Nöroloji Günleri
  
  Adana
  30.EYLÜL-2.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Adana
TARİH   30.EYLÜL-2.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çukurova Nörolojik Bilimler Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   HiltonSA Adana Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Flap Tour
ETKİNLİK WEB SAYFASI   cukurovanorolojigunleri.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Her yıl Çukurova Nörolojik Bilimler Derneği tarafından organize edilen ve geleneksel hale gelen “ÇUKUROVA NÖROLOJİ GÜNLERİ”nin onaltıncısı, bu yıl 30 Eylül - 2 Ekim 2022 tarihlerinde ADANA’DA HİLTONSA otelde yapılacaktır. Bu sempozyumda; nörolojide sık karşılaşılan hastalıklar ve tedavi yaklaşımları daha yoğun olmak üzere, hemen hemen tüm alanlar gözden geçirilecektir. İki tam günlük organizasyonda, ilginç olgu örnekleri ışığında, interaktif olarak, katılımcılarımızın mezuniyet sonrası eğitim gereksinimlerinin karşılanması hedeflenmiştir. Bu konular, ülkemizin en değerli uzmanları tarafından, kendi özgül deneyimleri ışığında tartışılacaktır. Böylece özellikle bölgemiz ve bölge dışından gelen meslektaşlarımız güncellenmiş olacaklardır. Öte yandan sempozyuma, poster ya da sözlü sunum için bildiri gönderilebilecektir.

Yaklaşık iki yıldır yaşamakta olduğumuz COVİD-19 pandemisi sırasında yitirdiğimiz tüm sağlık çalışanlarımızı saygıyla anıyoruz.

16. ÇUKUROVA NÖROLOJİ GÜNLERİ sempozyumunun, tüm meslektaşlarımızın ilgisini çekeceği düşüncesi ile 2022 güzünde, hazan zamanı, kebabın anavatanı ve Çukurova’nın kalbi Adana’da buluşmak dileğiyle...

Sevgi ve saygılarımızla

Düzenleme Kurulu Adına
Doç. Dr. Mehmet KARATAŞ
ÇNBD Başkanı

Geri