TAEDER Multidisipliner Güz Akademisi
  
  Girne / K.K.T.C.
  1-4.KASIM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Girne / K.K.T.C.
TARİH   1-4.KASIM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   TAEDER Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Elexus Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Solo Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.taeder2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

TAEDER tarafından düzenlenecek olan Multidisipliner Güz Akademisi bu yıl 1-4 Kasım 2022 tarihleri arasında KKTC Elexus Resort Hotel’de gerçekleşecektir.

Kongremiz günlük pratikte sıklıkla karşılaştığımız önemli ve ilgi çeken konular, birçok kliniğin katılımı ile multidisipliner olarak ele alınacaktır. Böylece poliklinikte, serviste karşılaşılan Akut ve Kronik Hastalıkların tanı, tedavi ve takip süreçleri ile ilgili en yeni bilgiler klavuzlar eşliğinde, birden fazla kliniğin kendi perspektifinden farklı yaklaşımları ile gözden geçirilecektir.

Kongremiz, Çocuk Hastalıkları Anabilim Dalı ile İç Hastalıkları Anabilim ve yan dalları, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Aile Hekimliği branşlarında asistanlık eğitimi ve uzmanlık süreçlerine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Konular, en sık karşılaşılan, en çok ihtiyaç duyulan ve ayrıca yeni güncellenen başlıklar arasından bilimsel kurul tarafından özenle seçilmiştir.

Siz değerli hekimlerimiz tarafından özenle seçilip titizlikle hazırlanmış bildiriler ve klinik uygulamalar sırasında karşılaştığınız ilginç öğretici vakalar ile kongremizin bilimsel yönünün güçleneceği inancıyla poster ve bildirimlerinizi beklemekteyiz.

Bilgi ve deneyimlerimizi paylaşacağımız, dostluklarımızı pekiştireceğimiz Kongremize, bundan önce olduğu gibi desteklerinizi ve katkılarınızı bekler TAEDER olarak saygılarımızı sunarız. Kongreye göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.

Keyifli bir bilimsel ortamda hep birlikte güzel bir kongre geçirmeyi diler, hep birlikte bu güzel mevsimde K.K.T.C’de görüşmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Şirin GÜVEN
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Ozan ÖZKAYA
Kongre Eş Başkanı

Prof. Dr. Levent ELEMEN
Kongre Sekreteri

Geri