Ulusal Dijital Sağlık ve İnovasyon Sempozyumu
  
  ONLINE
  4-5.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   4-5.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Kardiyoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Feniks Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   dijitalsaglik2022.tkd.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

TKD Dijital Sağlık Proje Grubu olarak ilk kez düzenlediğimiz “Ulusal Dijital Sağlık ve İnovasyon Sempozyumu” nu 4-5 Haziran 2022 tarihlerinde online olarak gerçekleştireceğimizi sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Tıbbın gelişimi, her geçen gün artan bir hızla bizlere dijitalleşmiş ve teknolojiyle bütünleşmiş farklı uygulamalar, tanı ve tedavi yöntemleri eşliğinde yeni süreçlerin kapılarını açıyor. Sağlık alanındaki tüm bu yenilikleri küresel ölçekte takip etmek ve konusunda uzman kişi ve kurum temsilcileriyle tartışmak şüphesiz ki hepimiz için çok değerli olacaktır.

Günümüzde ve gelecekte çalışmalarımızın ayrılmaz bir parçası olacak olan sağlıkta ve kardiyoloji alanında yapay zeka uygulamaları, inovasyonun getirdikleri, ülkemizin dijital sağlık altyapısı gibi pek çok konuya yer vereceğimiz bir bilimsel programı sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz.

Sık sık katıldığımız bilimsel aktivitelerden farklı sıra dışı konu ve içerikte planladığımız, “Ulusal Dijital Sağlık ve İnovasyon Sempozyumu” muzda alanında yetkin, ulusal ve uluslararası çok kıymetli akademisyen ve bürokratlarımızın katılımıyla sanal ortamda bir araya geleceğiz.

Sizlerle bir arada olmaktan ve geleceği birlikte şekillendirmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Vedat Aytekin
TKD Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Nurgül Keser
TKD Digital Sağlık Proje Grubu Başkanı

Geri