2. Doğu Pediatri Kongresi
  
  Diyarbakır
  29.EYLÜL-2.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Diyarbakır
TARİH   29.EYLÜL-2.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Doğu Pediatri Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Dicle Üniversitesi Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Solo Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.dopek2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Doğu Pediatri Derneği olarak gerçekleştireceğimiz “2. Doğu Pediatri Kongresi”ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Hem bölgemizde hem de ülkemizde çocuk sağlığı alanında gerek zengin bilimsel içeriği, gerekse kursları ile fark oluşturacak olan ve sizlerin desteği ile büyük emekler ve fedakarlıklarla gerçekleştirilecek olan "Doğu Pediatri Kongresi"nin siz değerli çocuk sağlığı sağlık çalışanları tarafından büyük beğeni alacağına inanıyoruz.

Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz kongre programımızı pediatri alanında çalışan hekimlerin yanında, aile hekimliği ve çocuk gelişimi alanlarında çalışan meslektaşlarımıza da yönelik hazırladık. Bu yılki temamızı "Çocuk Sağlığı ve Hastalıklarında Güncel Bilgiler" olarak belirledik. Bu bağlamda çocuk sağlığının her alanından ilgi çekecek konular ve konusunda uzman konuşmacıları sizlerle buluşturacağız. Kurslarımızla önemli olduğunu düşündüğümüz konuları daha detaylı sunma fırsatını bulacağız.

Yine günlük pratiğimizde sık kullanılan tanı ve tedavi yöntemleri ile çeşitli hastalıklara yaklaşımla ilgili en doğru bilgileri en uzman kişilerden dinleme fırsat bulacaksınız. Kongremiz boyunca gerçekleşecek sürprizlerle dolu, güçlü bir sosyal program hazırlıklarımız da devam etmektedir. Kongremize sözlü ve poster bildiriler de kabul edilecektir. Kabul edilen bildiri özetleri “Kongre Kitapçığı”nda yayınlanacaktır.

Sizleri bilimsel bir ziyafet ve sosyal programlarla dolu bir kongre için Diyarbakır'a bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Düzenleme Komitesi Adına

Prof. Dr. Velat ŞEN
Doğu Pediatri Derneği Başkanı

Geri