3. Uluslararası Spor ve Sosyal Bilimlere Multidisipliner
  Yaklaşım Kongresi
 
  3rd International Congress on Social, Sports and Multidisciplinary Approaches
  ONLINE
  10-11.KASIM,2022
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   10-11.KASIM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   ORP Danışmanlık ve Organizasyon
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   ORP Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.sosyalsporkongresi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
10-11 Kasım 2022 tarihlerinde uzaktan erişimle düzenlenecek olan Uluslararası spor ve Sosyal alanlara Multidisipliner Yaklaşımlar Kongresine davetlisiniz.

Spor ve Sosyal alanlar ile ilişkilendirilmiş her türlü bilimsel ve nitelikli multidisipliner çalışma kongremizce kabul edilecektir.

Günümüz koşullarını düşünerek sosyal hayat ve onun ayrılmaz bir parçası olan spor disiplinini aynı platform içerisinde buluşturmak ve sosyal alanlarla birlikte sporun etkileşim alanlarının artırılması açısından; sosyal alanlar ve spor ile ilgili multidisipliner çalışmalar büyük önem taşımaktadır. Kongremiz ile hem farklı disiplinlerin birbiriyle olan ilişkisini hem de katılımcıların disiplinlerle etkileşimini anlamak amaçlanmaktadır. Böylece kongremiz dahilinde yapılacak her türlü çalışmanın özel – kamu iştirakçilerine ve bilim dünyasına katkı sağlaması ve yapacakları çalışmalara temel teşkil etmesi hedeflenmektedir.

Alanında uzman ulusal ve uluslararası birçok katılımcının bizlerle birlikte olacağını umduğumuz kongremizde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Şimdiden kongremizde bilimsel alana ve literatüre katkı sağlayacağınız için sonsuz teşekkürler.

Kongrede görüşmek dileğiyle.


Prof. Dr. Gülten HERGÜNER

Kongre Başkanı

(Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi)

Geri