AHEKON 2022 12. Uluslararası Katılımlı Aile Hekimliği Kongresi
  
  Muğla / Dalaman
  16-20.KASIM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Muğla / Dalaman
TARİH   16-20.KASIM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu

ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Dalaman Sarıgerme Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Motto Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ahekon.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

Bu yıl 12.sini düzenleyeceğimiz Türkiye’nin Aile Hekimliği alanındaki en prestijli ve en yüksek katılımlı kongresi olan AHEKON 2022 , 16-20 Kasım 2022 tarihleri arasında Hilton Dalaman Sarıgerme’de gerçekleşecektir.

Kongrenin güçlü bilimsel içeriğini oluştururken konferans, panel, tartışmalı oturumlara, poster ve sözel bildirilere aynı zamanda da aile hekimlerinin gelişimine yönelik farklı alanlarda kurslara da yer veriyor olacağız.

30.000 Aile hekiminin ulusal kongresi olan AHEKON 2022’nin içeriği aile hekimlerinin emeği ile hazırlandı. Alanında önde gelen yurt içinden ve yurtdışından akademisyen hocalarımızın sunumları ile bilimsel bir şölen havasında olacak AHEKON 2022’de sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Türkiye’nin Aile Hekimlerinin bir arada olacağı, tamamen sahaya dönük olarak deneyimlerimizi, zorluklarımızı, başarılarımızı paylaşacağımız; sektörün saha ile buluşmasının gerçekleşeceği; bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde buluşmanın heyecanını şimdiden hissediyoruz.

AHEKON 2022 kongremizde buluşmayı ümit ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Dr. Taner Balbay
Kongre Başkanı

Dr. Kemal Noyan
AHEF Yönetim Kurulu Başkanı

Geri