MESTDER 2022 5. Ulusal Medikal Estetik Kongresi ve Kurslar
  
  Antalya / Belek
  8-11.ARALIK,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   8-11.ARALIK.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Medikal Estetik Tıp Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Opteamist Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   mestder2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sevgili Meslektaşlarım,

Medikal Estetik Tıp Derneği tarafından organize edilen ve beşincisini düzenleyeceğimiz Ulusal Medikal Estetik Kongresi’ni bu yıl yine kurslarımızla birlikte 8-11 Aralık 2022 tarihleri arasında Titanic Deluxe Otel, Antalya’da gerçekleştireceğiz.

Medikal Estetik Tıp Derneği’nin küresel bilimsel misyonuna uygun şekilde konusunda en deneyimli, dikkat çeken ve popüler konuşmacıların yer aldığı harika bir bilimsel program ve geçtiğimiz yılları aratmayacak sürprizlerle dolu etkinliklerin yer alacağı zengin bir sosyal program ile bu yıl da kongremizi unutulmayacak kongrelerden birisi yapmak için titizlikle hazırlanıyoruz.

Kongremiz; medikal estetik alanında hizmet veren ve bu alana ilgi duyan birçok hekimi bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Kongre boyunca alanında uzman kişilerin anlatacağı konuların ve uygulamaların yanı sıra, bildirilerin de sunulmasına ağırlık verilecek ve mümkün olduğunca fazla sayıda bildirinin yer almasına özen gösterilecektir.

Yoğun çalışma ortamlarımızdan uzaklaşacağımız, bilimsel içeriği ile mesleki bilgilerimizi arttırmanın yanı sıra sosyal içeriği ile eğleneceğimiz kongremizde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

8-11 Aralık 2022’de 5. Ulusal Medikal Estetik ve Kurslar Kongremizde buluşmak ve bilimin ışığında paylaşarak çoğalmak dileği ile…

Saygılarımla,

Kongre ve Dernek Başkanı
Dr. Yasemin SAVAŞ

Geri