Türk Kardiyoloji Derneği (TKD) KTO Kulübü - KTO İstanbul 2022 Toplantısı
  
  İstanbul
  27-28.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   27-28.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Kardiyoloji Derneği (TKD) KTO Kulübü

ETKİNLİK MERKEZİ   Conrad İstanbul Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Invictus Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   ctoistanbul.tkd.org.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Kardiyoloji Derneği (TKD) KTO Kulübü - KTO İstanbul 2022 Toplantısı Düzenleme Kurulu adına, sizleri 27-28 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan toplantımıza davet etmek isteriz.

TKD KTO Kulübü - KTO İstanbul 2022 Toplantısı, 3000'den fazla üyesi olan Türk Kardiyoloji Derneği tarafından düzenlenen KTO eğitim toplantısıdır.

Bu yıl toplantımızı TOBI (Total Occlusion and Bifurcation Intervention, Milano, İtalya) ile iş birliği içinde organize edeceğiz. Bu iş birliği, bilimsel içeriğimizi zenginleştirecek, geliştirecek ve KTO'daki deneyimlerine önemli katkıda bulunacaktır. Toplantımızda gün boyu canlı yayınlar ile KTO tedavisinde deneyimli yerli ve yabancı operatörlerle güncel tedavi yaklaşımları değerlendirilecektir.

KTO temel teknik konuları antegrad ve retrograde yaklaşımlar, teller, kataterler, KTO olgu sunumları ve KTO temel endikasyonlarını samimi bilimsel ortamımızda hep beraber tartışacağız.

Kongre fiziki olarak gerçekleştirilecek olup, bilimsel katkılarınızla bilgilerimizi tazelemek ve sizleri Istanbul'da ağırlamak için büyük bir fırsat olacağına inanıyoruz.

TKD KTO Kulübü - KTO İstanbul 2022 Toplantısı’nda görüşmek dileği ile


Saygılarımızla,
TKD KTO Organizasyon Komitesi

Geri