10. Ulusal Jinekolojik Endoskopi Kongresi
  
  İstanbul
  7-11.EYLÜL,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   7-11.EYLÜL.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Jinekolojik Endoskopi Derneği (JED)
ETKİNLİK MERKEZİ   Radisson Blu Otel İstanbul Şişli
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Opteamist Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.jed2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

7-11 Eylül 2022 tarihlerinde Jinekolojik Endoskopi Derneği (JED) tarafından Radisson Blu Otel İstanbul Şişli’de düzenlenecek olan 10. Ulusal Jinekolojik Endoskopi Kongresi’ne sizleri davet etmenin mutluluğu içerisindeyiz.

Kongremizin ilk iki gününde gerçekleştirilecek PreCongress Courses ile tüm kursiyerlerle interaktif olarak kurslara katılacak ve kendilerini özgürce ifade etme olanağını bulacaklardır.

Endoskopide püf noktaların kısa ve etkin bir şekilde değerlendirilip tartışılacağı 10. Ulusal Jinekolojik Endoskopi Kongremizde temel hedefimiz; bilgi paylaşımıdır. Hem klinik hem pratikte karşılaştığımız sorunlara, akademik anlamda bize ışık tutacak bilgilerle dolu bir bilimsel program planlamaktayız.

Bilimsel programın yanı sıra tüm gün süren yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu atmanız, uzun süredir göremediğiniz meslektaşlarınızla birlikte iyi vakit geçirmeniz için neşeli, samimi bir sosyal program düzenlemekteyiz.

İstanbul'da ev sahipliğini yapmaktan onur duyacağımız kongremizin sizler için de akıllarda kalıcı bir toplantı olmasını umuyor endoskopi dolu günler diliyoruz…


Prof. Dr. Fatih Şendağ
Kongre Başkanı & Jinekolojik Endoskopi Derneği Başkanı

Geri