18. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi
  18th International Turkish Orthodontic Society Congress
  Antalya / Belek
  16-20.KASIM,2022
     
KATEGORİ  
Diş Hekimliği
YER   Antalya / Belek
TARİH   16-20.KASIM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Ortodonti Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Gloria Golf Otel & Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Valör Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.todkongre2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Ortodonti Derneği’nin üç yıl aradan sonra yüz yüze yapacağı 18. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi için hepimiz büyük heyecan duyuyoruz. Ortodonti ailesi olarak bir araya gelmeyeli epey uzun zaman oldu. Covid-19 pandemisi nedeniyle her ne kadar sıkca ekranların karşısında buluşsak da, artık bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz, dostlarımızla birlikte olmayı, sosyal ortamlara karışmayı nasıl da özledik! Mesleğimizle ilgili bilgilerimizi güncelleyebileceğimiz, klinik pratiğimize yeni deneyimler katabileceğimiz ve kongrelerin olmazsa olmazı eski dostlarımızla bulaşacağımız, yeni dostlar edineceğimiz kongre günlerini ne de çok özledik!

Bir süredir ara verdiğimiz fiziki kongrelere duyduğumuz özlemle 18. Uluslararası Türk Ortodonti Derneği Kongresi’ni 16-20 Kasım 2022 tarihlerinde Antalya’da Gloria Golf Otel’de yüz yüze gerçekleştireceğiz. Kongremize sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayım.

Herkesin merakla beklediği kongre temamız “Çocuklar ve Gençler için Ortodonti /Ortho for Kids and Teens”. Söz konusu çocuklar ve gençler olunca konuşacak ne çok konu, paylaşacak ne çok bilgi olduğunu biliyoruz; sizlerin de en az bizler kadar temayı sevdiğinizi ve merakla beklediğinizi hissediyoruz! Erken dönem tedavileri, fonksiyonel, ortodontik ve ortopedik tedaviler, ankraj meselesi, TME sorunları, solunum problemleri, oral hijyen, çocuk ve gençlerle iletişim… Hepsi gündemimizde, hepsi hayatın içinde ve mesleğimizin her anında!

Ulusal ve uluslararası kıymetli pek çok konuşmacının eşlik edeceği, dolu dolu bir kongreyle muhteşem bir buluşma gerçekleştireceğiz! Üstelik ilk defa bu yıl özgürce düşüncelerimizi ifade edeceğimiz, mesleğimizin olumlu olumsuz tüm yönlerini konuşabileceğimiz “SoruYORUM” yuvarlak masa toplantıları gerçekleştireceğiz. Büyük ilgi göreceğini umduğumuz SoruYORUM oturumlarının kimi zaman düşündüreceğini, kimi zaman güldüreceğini seziyoruz!

Birbirimize olan özlemimizi gidereceğimiz, dostluklarımızı pekiştireceğimiz ve bilgi alışverişi yapacağımız kongremizde meslektaşlarımızı aramızda görmek en büyük dileğimiz. Bu vesile ile ülkemizin cennet köşesi Antalya’da sizlerle buluşmayı ümit ediyor, en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Dr. Müge AKSU
TOD Yönetim Kurulu Adına
Başkan

Geri