Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu 2. Ulusal Öğrenci Kongresi
  
  ONLINE
  16-17.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   16-17.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   ulusalogrencikongresi.yeniyuzyil.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer Meslektaşlarımız ve Değerli Öğrencilerimiz,

Sizleri İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu tarafından 16-17 Mayıs 2022 tarihleri arasında online platformda gerçekleştirilecek "II. Ulusal Öğrenci Kongresi" ne davet etmekten büyük onur ve mutluluk duymaktayız.

Ülkemizin dört bir yanındaki üniversitelerde eğitimini sürdürmekte olan ve sağlık sisteminin vazgeçilmezi, siz sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu öğrencilerini bir araya getirerek; mevcut durum ve gelişmeleri tartışmayı amaçlıyor, genç araştırmacılar olarak güncel bilgiler ve geleceğe dönük çözüm önerileriyle, araştırmacı rollerinizi ortaya koyacağınız çalışmalarınızdaki akademik heyecanınıza ortak olmaktan şimdiden büyük mutluluk duyuyoruz.

Öğrenci odaklı üniversitemizde, sağlık hizmetleri meslek yüksek okulları çatısı altında yer alan tüm bölümlerin etkileşimini sağlamanın yanı sıra, deneyim ve bilimsel bilgi paylaşımı yapmayı amaçlamaktayız. Kongremizde sağlık bilimleri ve sağlıkla ilişkili sosyal bilimler alanında çeşitli paneller, oturumlar, sözel ve poster bildiri sunumlarına yer verilecektir.

Kongremizin bilimsel yönden zengin içeriği ile tüm katılımcıların beklentilerini karşılamasını ve güncel gereksinimlerine cevap verecek nitelikte olmasını hedefliyor, başarılı bir kongre olmasını diliyoruz.

Sağlıklı günlerde, yüz yüze kongrelerde birlikte olabilmeyi diliyor, hepinize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Ömer Bender
Kongre Başkanı

Geri