14. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresi
  
  Afyonkarahisar
  11-13.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   Afyonkarahisar
TARİH   11-13.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Afyon Kocatepe Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi
-Spor Bilimleri Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Afyon Kocatepe Üniversitesi, Spor Bilimleri
Fakültesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   sbk2022.aku.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Spor Bilimciler ve Sevgili Öğrencilerimiz,

Afyon Kocatepe Üniversitesi, Spor Bilimleri Fakültesi olarak 14. Ulusal Spor Bilimleri Öğrenci Kongresine, 11-13 Mayıs 2022 tarihleri arasında ev sahipliği yapacağız.

Termal Turizmin başkenti, et ve et ürünlerinin yeni merkezi, gastronomi şehri, mermer merkezi ve yolların kesişme noktası olan Afyonkarahisar, sportif altyapılarıyla Spor Turizmine ve Spor Bilimlerine büyük yatırımlar yaparak katkılar sağlamaktadır. Spor Bilimleri Fakültesi olarak modern tesisleri ve deneyimli akademik ve idari kadrosuyla öğrenci kongresine katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Özellikle Üniversitemizin 30. ve Fakültemizin 20. Kuruluş yıllarında böyle bir etkinlik daha da büyük anlam kazanmaktadır.

Öğrencilerimize bilimselliği sevdirmek ve yeni spor bilimcilerinin yetişmesine katkı sağlamak adına, Spor Bilimleri Derneğinin büyük katkıları ile siz öğrencilerimizin ve akademisyenlerin değerli çalışmalarını sunacağı güzel bir ortam hazırlanmıştır.

Pandemi sonuna yaklaştığımız bu günlerde yüz yüze yapacağımız bu kongrede sizleri Fakültemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Prof. Dr. Yücel OCAK

Kongre Başkanı

Geri