ICASEM 4. Uluslararası Uygulamalı Bilimler, Mühendislik ve
  Matematik Kongresi
 
  4th International Applied Sciences, Engineering and Mathematics Congress
  Tekirdağ
  20-23.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   Tekirdağ
TARİH   20-23.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
-Uluslararası Balkan Üniversitesi (Kuzey Makedonya)

ETKİNLİK MERKEZİ   Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   rumelikongresi.com/sayisal/index.php/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer Bilim İnsanları,

ICASEM IV. Uluslararası Uygulamalı Bilimler, Mühendislik ve Matematik Kongresi, 20-23 Ekim 2022 tarihlerinde TBMM Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’un himayelerinde, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliği ve Uluslararası Balkan Üniversitesi (Kuzey Makedonya) işbirliği ile düzenlenecektir.

Daha önce üç kez Üsküp’te düzenlenmiş olan ICASEM’in dördüncüsü Tekirdağ’da gerçekleştirilecektir. Yüz yüze olarak düzenlenmesi planlanan kongrenin dili Türkçe ve İngilizcedir.

Farklı bilim alanlarında bilim insanlarının bir araya geleceği, uygulamalı bilimler, doğa bilimleri, matematik, teknoloji, mühendislik, ziraat, mimarlık, tasarım, planlama vb. alanlarda bildirilerin yer alacağı kongrede yeni bilimsel çalışmalarla bilginin gelişimi ve dönüşümü hedeflenmektedir.

Kongrede sunulan bildirilerin özetleri, ISBN’li bildiri özet kitabında yayımlanacaktır. Tam metinler ise, ISBN’li bildiri kitabında “tam metin bildiri” olarak veya kongre kitabında “kitap bölümü” olarak ya da Tr Dizin’de taranan dergilerde “makale” olarak yayınlanacaktır.

Fen bilimlerinin tüm alanlarından bildirilerin kabul edileceği ICASEM IV. Uluslararası Uygulamalı Bilimler, Mühendislik ve Matematik Kongresi’ne bildirileriniz ile katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Saygılarımla,
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ

Geri