4. PDR Zirvesi
  
  İstanbul
  14-15.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Psikoloji
YER   İstanbul
TARİH   14-15.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Yıldız Teknik Üniversitesi, Davutpaşa Kongre
ve Kültür Merkezi

ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   pdrzirve.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği, Psikolojik Danışma ve Rehberlik camiası için pek çok hizmetleri olmuş Türkiye’nin önde gelen bir sivil toplum kuruluşudur. Türk PDR Derneği İstanbul olarak yüksek bir motivasyonla farklı ve öncü çalışmalara imza atmaya gayret ediyoruz. http://www.turkpdristanbul.com web sitesinde yer alan pek çok faaliyeti devam ettiren şubemiz bu sene 14-15 Mayıs 2022 tarihlerinde 4. PDR Zirvesini gerçekleştirmektedir.

Geçtiğimiz zirvelerimizde 2500 civarında Ruh Sağlığı çalışanı katılmış ve alana dair güzel birikimler edinilmişti. 14-15 Mayıs 2022 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezinde gerçekleştireceğimiz 4. PDR Zirvesi ile de amacımız PDR alanındaki güncel gelişmeleri meslektaşlarımıza aktarmak, ruh sağlığı alanında meslek elemanlarının buluşmalarını sağlamak, iyi örneklerin paylaşılarak çoğaldığından hareketle alandaki başarılı çalışmaları paylaşmak ve mesleki gelişim konusunda meslektaşlarımızı desteklemektir.

Etkinliğin ilk günü katılımcılarımıza etkinlik süresince gerçekleşecek paylaşımları not alabilmeleri için gerekli döküman ve materyaller verilmiş olacaktır. Etkinlik süresince verilecek molalarda gerekli içecek ikramı planlanmıştır. Öğle arasında etkinliğin boyutu ve yoğun program da göz önünde bulundurularak sandviç ve meyve suyu ikramı tarafımızca gerçekleştirilecektir. Etkinliğimizde oluşacak maliyetler ile dernek şubesi olarak gerçekleştirilecek sonraki nitelikli çalışmalara hazırlanmak amacıyla maliyet odaklı bir bütçelendirme ile Zirve bedeli minimum seviyede tutulmaya çalışılmıştır.

Etkinliğimize geçen seneki başvuruların % 35 lik dilimi kabul edilebilmişti. Bu sene de kontenjanların dolma durumuna karşı başvuruların İVEDİ yapılmasını meslektaşlarımıza HATIRLATIYORUZ!

Etkinliğimizin tüm meslektaşlarımız adına keyifli ve verimli geçmesini dileriz.

Geri