16. Uluslararası Katılımlı Metabolik Hastalıklar ve Beslenme Kongresi
  
  Hatay / Antakya
  28.MAYIS-1.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Hatay / Antakya
TARİH   28.MAYIS-1.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çocuk Beslenme ve Metabolizma Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Hatay The Museum Hotel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Eventa Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   metabolizma2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk Beslenme ve Metabolizma Derneği olarak 28 Mayıs - 01 Haziran 2022 tarihleri arasında Antakya/Hatay The Museum Hotel’de gerçekleştirmeyi planladığımız XVI. Uluslararası Katılımlı Metabolik Hastalıklar ve Beslenme Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük onur ve mutluluk duymaktayız.

Bu yıl kongremizin temasını “Kalıtsal Metabolik Hastalıklar Mozaiğine Güncel Bakış” olarak belirledik. Bu bağlamda, kongremizin programını metabolik hastalıklar alanında hem temel bilgilerin yer alacağı hem de tanı ve tedavideki en güncel konuların tartışılacağı konferanslar, uydu sempozyumlar, paneller ve kurslar şeklinde yapmayı planladık.

Çocuk Beslenme ve Metabolizma Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu olarak en son gelişmelerle bilgi birikimimizi zenginleştirecek ve dostluklarımızı pekiştirecek kongremizin siz değerli meslektaşlarımızın katılımıyla daha verimli ve yararlı olacağına inanıyor, 28 Mayıs-1 Haziran 2022’de Medeniyetlerin Beşiği-Mozaik Diyarı Hatay’da sizlerle buluşmayı diliyor ve saygılarımızı sunuyoruz.


Prof. Dr. Nur Arslan
Kongre Başkanı

Geri