2. Uluslararası Sanat ve Tasarım Araştırmaları Kongresi
  2nd International Congress on Art and Design Research
  ONLINE
  20-21.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   20-21.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Kayseri Üniversitesi
-Niğde Ömer Halisdemir

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   artanddesign.kayseri.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları,

Kayseri Üniversitesi ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ortaklığında, 20-21 Haziran 2022 tarihlerinde çevrim içi ortamda düzenlenecek olan II. ULUSLARARASI SANAT VE TASARIM ARAŞTIRMALARI KONGRESİ (ART&DESIGN-2022)’ne sanat ve tasarım alanındaki ve bu alanlarla ilişkilendirilmiş çok disiplinli çalışmalarınızı uluslararası platformda paylaşmaya ve tartışmaya, sizleri davet ediyoruz.

Kongreye bildirileri ile katılmak isteyen araştırmacıların 200 ile 400 sözcük arasındaki bildiri özetlerini en geç 29 Mayıs 2022 tarihine kadar artanddesign@kayseri.edu.tr e-posta adresine göndermelerini bekliyoruz. Bilim ve Sanat Kurulunca kabul edilen tüm bildiri özetleri ve tam metinler kongre bildiri kitabında yayınlanacaktır. Katılım belgeleri e-posta ile gönderilecektir. Kongre dilleri Türkçe ve İngilizce’dir.

Bilim ve Sanat Kurulu tavsiyesi ile seçilecek tam metin bildiriler, Kayseri Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü tarafından yayınlanan Sosyal Bilimler Dergisi ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin yayınladığı Sanat ve Tasarım Araştırmaları Dergisi (STAR)’nde hakem değerlendirmesine tabi tutularak yayınlanacaktır.


Prof. Dr. Kurtuluş KARAMUSTAFA
Kayseri Üniversitesi Rektörü

Geri