INHSC 2022 1. Uluslararası 4. Ulusal Sağlık Hizmetleri Kongresi
  1st International 4th National Health Services Congress
  Isparta / ONLINE
  10-12.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   Isparta / ONLINE
TARİH   10-12.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Isparta Sülayman Demirel Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   SDÜ Lütfü Çakmakçı Kültür Merkezi / ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Atlax Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.inhsc.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarımız, akademisyenlerimiz, sağlık profesyonellerimiz, araştırmacılarımız ve öğrencilerimiz, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi 1. Uluslararası / 4. Ulusal Sağlık Hizmetleri Kongresi’ne sizleri davet etmekten mutluluk ve şeref duymaktayız.

Kongremizde Tıp, Diş Hekimliği, Veteriner Hekimlik, Eczacılık, Hemşirelik, Ebelik, Çok Disiplinli Sağlık Bilimleri ve Sağlıkla İlgili Çok Disiplinli Bilimler ile Sağlıkla İlgili Diğer Tüm Çalışmalar’ın ele alınması amaçlanmıştır. Bu nedenle kongremiz sağlıkla ilgili olanlar başta olmak üzere tüm disiplinleri kapsayacak şekilde tam bir bilgi şöleni olarak düşünülmüş ve bu doğrultuda oturumlar planlanmıştır.

Kongremizde ilk iki gün açılış, bilimsel program ve endemik bitkiler üzerine aromaterapi workshopu, üçüncü gün de Isparta yöresine özel gül ve lavanta bahçelerine sosyal gezi programı şeklinde bir planlama yapılmıştır.

Tüm Tıp ve Sağlık Bilimleri ile ilgili konuların ele alınacağı kaliteli bir bilimsel program çerçevesinde, birbirinden değerli konuşmacıları dinlemek ve kendi deneyimlerinizi paylaşmak amacıyla 10 – 12 HAZİRAN 2022 tarihinde, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Lütfü ÇAKMAKÇI Kültür Merkezi’nde, HİBRİT (yüz yüze ve çevrimiçi) olarak düzenleyeceğimiz kongremizde sizleri görmekten mutluluk duyarız.

En iyi dileklerimizle.

Kongre Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Fuat İNCE


Kongre Başkanı
Dr. Öğr. Üyesi Giray KOLCU


SDÜ Tıp Fakültesi Dekanı
Prof. Dr. Alim KOŞAR

Geri