15. Doğu-Güneydoğu Anadolu Hepato-Gastroenteroloji Günleri
  
  Malatya
  18-21.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Malatya
TARİH   18-21.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Gastroenteroloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Movenpick Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Topkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   dghepatogastro2022.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız

Bu yıl 18-21 Mayıs 2022 tarihlerinde, Malatya’da Movenpick Otel’de düzenleyeceğimiz 15. Doğu- Güneydoğu Anadolu Hepato-Gastroenteroloji Günleri’ne sizleri davet etmekten büyük onur duymaktayız. Geçen yıl pandemi şartları nedeniyle sanal ortamda yapılan toplantıyı, bu yıl Türk Gastroenteroloji Derneği’nin katkılarıyla yüzyüze gerçekleştirmeyi planladık.

Bu toplantıda Gastroenteroloji’nin çeşitli konuları hem teorik hem pratik yönleriyle tartışılacak olup, kıdemli ve genç hekimler yüz yüze ortamlarda birbirlerini daha yakından tanıma olanağı bulacaklardır. Toplantımızın bilimsel içeriği Gastroenterologlar, Gastrointestinal Cerrahlar ve İç hastalıkları uzmanlarına hitap edecek şekilde hazırlanmaktadır. Ayrıca Gastroenteroloji yan dal uzmanları için Abdominal Ultrasonografi kursu düzenlenecektir. Katılımcıların yaptığı bilimsel çalışmalar değerlendirilerek sözlü ve poster sunumları kabul edilecektir. Bilimsel programın yanında Malatya’nın tarihi ve harika doğasında keyifli vakit geçireceğimiz bir sosyal program sizleri beklemektedir.

Doğu- Güneydoğu Anadolu Hepato-Gastroenteroloji Günleri’nin birlikte, yeniden ve en güzel şekilde gerçekleşmesini diliyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Kongre düzenleme kurulu adına
Prof. Dr. Yüksel Seçkin

Geri