INCSOS 8. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi
  8th International Congress on Social Sciences
  Tekirdağ
  20-23.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Sosyal Bilimler
YER   Tekirdağ
TARİH   20-23.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
-Uluslararası Balkan Üniversitesi (Makedonya)

ETKİNLİK MERKEZİ   Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.rumelikongresi.com/sosyal/index.php/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer Bilim İnsanları,

INCSOS VIII. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi, 20-23 Ekim 2022 tarihlerinde, TBMM Başkanı Sayın Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’un himayelerinde, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ev sahipliği ve Uluslararası Balkan Üniversitesi (Makedonya) iş birliği ile düzenlenecektir.

Daha önce Malaga, Kudüs, Buhara, Romanya, Üsküp, Ankara ve Bakü’de yapılmış olan INCSOS’un sekizincisi Tekirdağ’da gerçekleştirilecektir. Yüz yüze olarak düzenlenmesi planlanan kongrenin dili Türkçe ve İngilizcedir. Sunumlar sırasında çeviriler yapılacaktır.

Sosyal bilimler alanında bilim insanlarının bir araya geleceği, ortak kültür, dil, tarih, edebiyat, coğrafya vb. konuları içeren bildirilerin yer alacağı kongrede yeni bilimsel çalışmalarla geçmişten geleceğe ışık tutmak hedeflenmektedir.

Kongrede sunulan bildirilerin özetleri, ISBN’li bildiri özet kitabında yayımlanacaktır. Tam metinler ise, ISBN’li bildiri kitabında “tam metin bildiri” olarak veya kongre kitabında “kitap bölümü” olarak ya da Tr Dizin’de taranan dergilerde “makale” olarak yayımlanacaktır.

Sosyal bilimlerin tüm alanlarında bildirilerin kabul edileceği INCSOS VIII. Uluslararası Sosyal Bilimler Kongresi’ne bildirileriniz ile katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Saygılarımla,
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Celalettin VATANDAŞ

Geri