9. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi
  ISIVF Bölgesel Sempozyumu
  OVİN-3 İnfertilite ve ART’de Tartışmalı Konular ve
  Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu
  
  Antalya
  2-6.KASIM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya
TARİH   2-6.KASIM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
-Dünya Tüp Bebek Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Nirvana Cosmopolitan Otel ve Kongre Merkezi

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Global Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   utcd2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

IX. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi, 2 - 6 Kasım 2022 tarihleri arasında Akdeniz’in incisi Antalya’nın en yeni toplantı merkezi olan Nirvana Cosmopolitan Otel ve Kongre Merkezi’nde ISIVF Bölgesel Sempozyumu ve OVİN-3 İnfertilite ve ART’de Tartışmalı Konular ve Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu ile ortaklaşa düzenlenecektir. Uluslararası katılımlı bu kongremize, Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği ve Dünya Tüp Bebek Derneği yönetim kuruları adına sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

Kongremiz, Dünya’nın farklı ülkelerinden gelecek alanında öncü yabancı konuşmacılar ile ülkemizin infertilite ve bağımlı branşlarında çalışan lider bilim adamlarının katkılarıyla düzenlenecektir. Üreme tıbbı ve cerrahisi alanındaki tartışmalı ve güncel konular, üreme endokrinolojisi, infertilite, yardımcı üreme teknikleri, insan üremesi ile ilgili genetik ve moleküler biyoloji, yeni teknik gelişmeler gibi siz değerli meslektaşlarımızı ilgilendiren tüm konulara yer verilecektir.

Bilimsel olarak kapsamlı bir bilimsel programa ek olarak, sizlere çeşitli aktivite ve sosyal program içeren güzel ve heyecanlı bir kongre sunmak için tüm düzenleme ve organizasyon kurulu şimdiden yoğun bir hazırlık dönemine girmiştir. Ancak, başarılı bir organizasyonu gerçekleştirebilmemizin temel anahtarının sizlerin desteği ve katılımı ile olabileceğini de biliyoruz.

Tarihi, doğası ve kültürü ile Türkiye’nin cennet köşesi Antalya’da birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirterek, sizleri kongremizin bilimsel ve sosyal başarısına ortak olmaya bekliyoruz.

Selam ve Sevgilerimizle,


Prof. Dr. Recai Pabuçcu
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Başkanı &
Kongre Başkanı


Prof. Dr. Timur Gürgan
Üreme Tıbbı Cerrahi Eğitim,Araştırma ve
Uygulama Vakfı Başkanı &
Bilimsel Komite Başkanı

Geri