1. Uluslararası Avrasya Dermatoloji ve Veneroloji Kongresi
  
  Antalya / Lara
  8-12.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Lara
TARİH   8-12.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Avrasya Dermatoloji ve Veneroloji Akademisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Beach Lara Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Consensus Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   avrasyagunleri.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Avrasya Dermatoloji ve Veneroloji Akademisi Derneği olarak COVİD-19 ve şartlara rağmen Uluslarararası kongremizi sizlerle birlikte gerçekleştirmenin güzel hayali ile yola çıktık. Pandemi bize aynı dünyada ve birlikte yaşadığımızı ve insanlık olarak hastalıklarla mücadelede de birlikte olduğumuzun önemini bir kez daha vurguladı. Seyahatlerle kısalan mesafeler artan uluslararası ilişkiler tıp dünyasında da meslektaşlarımızla bilimsel sosyal anlamda birlikte hareket etmemizi kongrelerimizin ve toplantılarımızı birlikte yapmamız gerekliliğini gösterdi.

Kongremizde hem genel olarak Dermatoloji ve Veneroloji konuları, hem de Estetik ve Kozmetik dermatoloji konuları ele alınacaktır. Pratik ve uygulamalı eğitimlerimizle uluslararası katılımcı ve konuşmacıları ile bilimsel ve sosyal yönden farklı konseptiyle siz değerli meslektaşlarımız ile birlikte çok güzel bir kongre gerçekleştireceğiz.

Deri ve Zührevi hastalıklar alanında ülkelere göre değişen hastalıkların sıklıkları, tanı ve tedavi problemleri, ortak problemlerimiz, farklılıklarımız, hastalıklarımızı, farklı ülkelerden farklı disiplinlerden ve hocalardan dinlemek, sık gördüğümüz hastalıkları bir kez daha hafızamızda tazelemek, bilgi alışverişinde bulunmak, deneyimlerimizi paylaşmak, bilimselliğin yanısıra sosyal bir ortamda meslektaşlarımızla bir araya gelmek, kaynaşmak, dertleşmek, anılarımızı tazelemek, özlemlerimizi gidermek , yeni dostluklar edinmek, yeni bilimsel projeler üretmek için sizlerle bir araya gelmeyi arzu ediyoruz.

Zengin bilimsel içerikli ve güncel kurslarıyla dermatoloji uzmanlarının mezuniyet sonrası eğitimine katkıda bulunacak ve tartışma ortamlarının ön planda olduğu geniş ufuklu bir kongre hedeflemekteyiz. Özenle seçilmiş konuların, alanlarında deneyimli ulusal ve uluslararası meslektaşlarımız tarafından, son yeniliklerin eşliğinde sunulması planlanmaktadır.

Uzun bir pandemi döneminin ardından, yaz mevsimine özlemin doruk noktaya ulaştığı bugünlerde, kongremizi düzenleyeceğimiz ve de bizce yaz mevsiminin ve yılın en güzel günleri olan 8-12 Haziran’da, Antalya’da, siz birbirinden değerli hocalarımız ve meslektaşlarımızla birlikte olma hissinin güzellliği ile sizleri kongremize davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla,

ADVAD Yönetim Kurulu ve Düzenleme Kurulu adına

Kongre Başkanları
Prof. Dr. Mustafa Turhan ŞAHİN
Doç. Dr. Mehmet MELİKOĞLU

Geri