2. Hatay İç Hastalıkları Günleri
  
  Hatay / Antakya
  16-19.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Hatay / Antakya
TARİH   16-19.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Hatay İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Antakya Ottoman Palace Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Prime Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.hihud.org/kongre/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Hatay İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği (HİHUD) tarafından düzenlenmekte olan “Hatay İç Hastalıkları Günleri ” toplantımızın ikincisini gerçekleştiriyoruz. Kongremiz başta iç hastalıkları asistanları ve uzmanları olmak üzere Dahili Bilimler pratiği içinde yer alan tüm meslektaşlarımıza bilgilerini güncellemek için bir fırsat sunmaktadır. 2021 yılında yüz yüze gerçekleştirdiğimiz toplantımız büyük bir beğeni görmüş ve yüksek bir katılım sayısına ulaşmıştır. Bu yıl toplantımız 16-19 Haziran 2022 tarihleri arasında Antakya Ottoman Palace Oteli’nde yine yüz yüze gerçekleştirilecektir. Bu anlamda, sizlerle bir kez daha aynı ortamda bulunacak olmanın heyecanını duyuyoruz.

Bilimsel programımız, iç hastalıkları pratiğinde en çok rastlanan sorunlara odaklanacak şekilde oluşturulmaktadır. Ulusal ve bölgesel öğretim üyelerimiz toplantılarda deneyim ve bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaşmaktadır. Dört güne yayılan bir süre boyunca, hekimler oturum saatleri dışında da öğretim üyeleriyle bir araya gelebilmekte ve bilgi alışverişinde bulunabilmektedir. Tahmin edileceği üzere özellikle genç meslektaşlarımız bu toplantılardan büyük yarar sağlayacaktır. Bu yıl da, önceki kongremizde olduğu gibi katılımcılara sözlü sunum ve poster bildiri olanağı sunulacaktır.

Sizleri 16-19 Haziran 2022 tarihlerinde Antakya Ottoman Palace Otel’de aramızda görmeyi umuyor, değerli katkılarınızla da hedefe ulaşmış bir toplantıya ev sahipliği yapmayı diliyoruz.

Saygılarımızla,

Dr. Eren GÜRKAN
Kongre Başkanı

Geri