ITTD 2022 3. Uluslararası Turizm Kongresi
  3rd International Travel & Tourism Dynamics Congress
  Ankara
  28-30.EYLÜL,2022
     
KATEGORİ  
Turizm
YER   Ankara
TARİH   28-30.EYLÜL.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi
Turizm Fakültesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   hacibayram.edu.tr/ittd22
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Turizm Camiasının Değerli Bilim İnsanları,

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından düzenlenecek olan “3rd International Travel & Tourism Dynamics” isimli kongremizi 28-30 Eylül 2022 tarihlerinde yüz yüze gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Kongrenin ana teması “#Restructuring Tourism for Tomorrow” olarak belirlenmiştir.

2020 yılında başlayan ve hala devam etmekte olan COVID-19 pandemisinin turizm üzerinde yarattığı etki ile “Yarınlar için Turizmi Yeniden Yapılandırma” önemli bir husus haline gelmiştir. Bir turizm ülkesi olan Türkiye’de de pandeminin etkileri yoğun bir şekilde görülmektedir. Dolayısıyla, bu konuya akademik çalışmalarda yer verilmesi büyük önem taşımaktadır. Kongre teması kapsamında ilgili diğer güncel konulara da farklı bakış açısı kazandırılması beklenmektedir.

Özet ve tam metin bildiri basımının sağlanacağı kongremizin dili Türkçe ve İngilizcedir. Kongremizde bildiriler özet ve tam metin olarak çağrılacaktır. Kongreye farklı ülkelerden davetli konuşmacılar katılacaktır.

Siz değerli bilim insanlarını Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan kongremizde görmekten mutluluk ve onur duyacağız.

Eylül ayında görüşmek dileğiyle.


Prof. Dr. İrfan YAZICIOĞLU

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi
Turizm Fakültesi Dekanı

Geri