26. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi
  
  Antalya / Belek
  26-30.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   26-30.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Ankara Üniv. Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji BD.
-Ulusal Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Topkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.upek2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji Bilim Dalı işbirliği ile Ulusal Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği tarafından düzenlenecek olan XXVI. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi’nin, 26-30 Ekim 2022 tarihleri arasında Antalya Titanik Deluxe otelde gerçekleşeceğini duyurmaktan mutluluk duymaktayız.

Kongremiz mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için, bu alana gönül verenleri bir araya getiren en önemli etkinliktir. Siz değerli bilim insanlarını aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Kongre kapsamında akademisyenler ve araştırıcılar tarafından sunulacak sözlü ve poster bildirileri ve bu alandaki güncel bilgiler ile sorunların tartışılacağı, geleceğe dönük çözüm önerilerinin paylaşılacağı oturumların yer alması planlanmaktadır.

Çocuk Endokrinoloji ve diyabet ile ilgilenen siz değerli bilim insanlarının, uzmanlık öğrencilerinin ve sektör paydaşlarının katkı ve katılımlarını bekliyoruz.

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgiye Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği resmi web sitesinden ve www.upek2022.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla
Düzenleme kurulu adına,

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Merih BERBEROĞLU

Geri