TOTBİD 2022 31. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi
  
  Antalya / Belek
  25-30.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   25-30.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Granada Belek Kongre Merkezi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.totbid2022.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Kasım 2021 tarihinde yaptığımız 30. Ulusal Kongremiz iki yıl ara sonrası çok büyük bir katılım ile gerçekleşti. Meslektaşlarımızdan gelen geri bildirimlerden yüz yüze toplantılarımızın ne kadar özlendiğini somut olarak görmüş olduk.

31. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongremizi 25-30 Ekim 2022 tarihlerinde Antalya Granada Belek Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğiz.

Temel amacımızın ülkemizde Ortopedi ve Travmatoloji bilimsel ve eğitsel seviyesini iyileştirmek olduğunun farkındalığıyla; üyelerimizin katılımlarını özendirecek şekilde farklı ve doyurucu bir bilimsel program oluşturmayı hedefledik.

Yönetim kurulumuz, kongre düzenleme kurulumuz ve merkez ofisimiz düzenleyici firma Serenas ile çalışmaya başladılar. 31. Kongremizi bilimsel ve sosyal bir şölene dönüştürmeyi hedeflemekteyiz. Hekim ve yardımcı sağlık personelimiz yanında, eşzamanlı olarak kongrelerini gerçekleştirecek olan hemşire arkadaşlarımız ile birlikte yine rekor bir katılım beklemekteyiz.

Bilimsel program şüphesiz katılımı arttıran en önemli etkendir. Bu gerçekten yola çıkarak katılımcıyı da içine alan tartışmalı ve uygulamaya dayanan oturumların ön planda olduğu bir kongre programı oluşturma çabası içindeyiz.

Hepimiz için çok başarılı, çok eğitici ve öğretici ve anılarımızda hoş bir yer kaplayacak harika bir kongre olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla,

Ali Şehirlioğlu
Kongre Başkanı

Cem Nuri Aktekin
TOTBİD Başkanı

Geri