4. Biyoenerji Çalışmaları Sempozyumu
  4th Bioenergy Studies Symposium
  ONLINE
  26-27.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tarım ve Ziraat
YER   ONLINE
TARİH   26-27.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   bioenergysymposium.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli katılımcılar,

Bioenergy Studies Symposium düzenleme kurulu adına sizleri 26-27 Mayıs 2022 yılında online olarak düzenlenecek olan 4. Bioenergy Studies Symposium'una davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Sempozyum, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü (TAGEM) ve Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Teşkilatı (UNIDO) tarafından yürütülen “Türkiye Ekonomisinin Yeşil Büyüme Yolunda Kalkınmasını Desteklemek Amacıyla Sürdürülebilir Biyokütle Kullanımı Projesi” tarafından desteklenmekte ve Karadeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü ev sahipliğinde gerçekleşecektir.

Bioenergy Studies Symposium, dünyanın her yerinden araştırmacıları biyoenerji alanındaki araştırmalarını sunmak ve fikir alışverişinde bulunmak üzere bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. Sempozyum, biyoenerjinin en güncel araştırma ve teknolojilerinin, başarılarının, gelecekteki eğilimlerinin ve ihtiyaçlarının tartışılabileceği bir platform olacaktır.

Online olarak gerçekleştirilecek olan sempozyum, açılış konuşmaları, interaktif sözlü oturumlar ve poster sunumları içerecektir. Tüm bildiri özetleri Sempozyum Bildirileri e-kitabında yayınlanacaktır. Ayrıca özetlerin tam metinleri yazarın istemesi durumunda Bioenergy Studies Dergisi'nde yayınlanabilecektir. Sempozyuma katılım ve bildirilerin tam metinlerinin Bioenergy Studies dergisinde yayınlanması tamamen ücretsizdir.

Dünyanın her yerinden alanında uzman araştırmacıların katılacağı ve biyoenerji alanında yeni ve heyecan verici çalışmaların paylaşılacağı mükemmel bir sempozyum için sabırsızlanıyoruz. 4. Bioenergy Studies Symposium 2022'yi unutulmaz bir etkinlik haline getirmek için bize katılacağınızı umuyoruz.

Saygılarımızla
Düzenleme Kurulu

Geri