KLİVET 2022 10. Bahar Sempozyumu
  
  İstanbul
  9-12.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Veteriner ve Hayvancılık
YER   İstanbul
TARİH   9-12.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Bomonti
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Soda Events
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.klivet2022.org/TR/Default
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarım, sevgili öğrenciler ve iş ortaklarımız,

Bu sene onuncusunu gerçekleştireceğimiz Klivet Bahar Sempozyumumuzu “Kedi ve Köpeklerde Tüm Yönleri ile Dermatoloji” başlığıyla gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşamaktayız.

Tüm dünyada olduğu gibi kedi ve köpeklerin dermatolojik vakaları kliniklerimizde en çok gördüğümüz vakaların başında gelmektedir. Sempozyum başlığında da belirttiğimiz üzere kedi ve köpeklerde dermatolojik hastalıkların teşhisi ve tedavisi hakkında dopdolu bir bilimsel programla karşınızda olacağız. Her sene olduğu gibi yurt dışından konusunda uzman dünyaca ünlü 5 konuşmacımız bizlerle olacak. Konuşmacılarımızdan üçü infeksiyöz, noninfeksiyöz, paraziter, immun deri hastalıkları ile kronikleşmiş kulak kanalı yangısının teşhis ve tedavisi hakkında çok değerli güncel bilgileri bizlerle paylasacak. Ayrıca deri tümörlerinin teşhis ve tedavileri hakkında veteriner onkolog meslektaşımız siz değerli katılımcılarla olacak. Son olarak da deri tümörlerinin cerrahisi ve deri fleplerini de onkolojik cerrahi konusunda uzman konuşmacımızdan dinliyor olacağız. Her sene olduğu gibi, sponsor firmaların uydu seminerleri de programımıza renk katacak.

Pandemi sürecinin etkilerinin en aza ineceğini umarak, hocalarımızla yüz yüze tekrar bir arada olup, dermatoloji hakkinda her şeyi konuşup öğrenmek için sizleri Klivet X. Bahar Sempozyumumuza bekliyoruz.

Saygılarımla...

Ümit Örs
Veteriner Hekim
Sempozyum Başkanı

Geri