11. Ercan Tuncel Uludağ Radyoloji Günleri
  
  ONLINE
  15-16.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   15-16.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji AD.
-Türk Radyoloji Derneği Bursa Şubesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Plaza PCO
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.uludagradyoloji2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı ve Türk Radyoloji Derneği Bursa Şubesi olarak, 15-16 Mayıs 2022 tarihinde 11. Ercan Tuncel Uludağ Radyoloji Günleri’ni gerçekleştireceğiz.

Uludağ Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalı’nın kuruluş ve gelişmesinde benzersiz çabaları ve ülkemiz radyolojisine çok büyük katkıları olan değerli Hocamızın adına düzenlediğimiz böyle bir etkinliğin, geleneksellik kazanmasından büyük mutluluk duyuyoruz. 2020 yılında başlayan, halen devam etmekte olan pandemi nedeniyle, diğer bir çok bilimsel toplantılarda olduğu gibi biz de 2020 ve 2021 yıllarında fizik katılımlı toplantılarımıza ara vermek zorunda kaldık. Bu yılın çalıştayı, online olarak düzenlenecektir. Sonraki yıllarda fizik katılımın mümkün olacağı toplantılarda buluşmayı umuyoruz.

Bu yıl ki çalıştayımızın ana konusunu “Hepatopankreatikobiliyer Radyoloji” olarak belirledik. Konu, alt başlıklarıyla ardışık altı oturumda, konusunda deneyimli ve yetkin davetli konuşmacılarımız tarafından aktarılacaktır. Çalıştaya bilimsel destek veren tüm meslektaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyoruz.
Çalıştay Düzenleme Kurulu olarak, katılımınızı bekliyor, çalıştayda görüşmek dileğiyle, saygılar sunuyoruz.

Dr. Gürsel SAVCI
Çalıştay Başkanı

Geri