14. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi
  
  Bafra / K.K.T.C.
  12-15.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Bafra / K.K.T.C.
TARİH   12-15.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Limak Cyprus Deluxe Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Solo Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.cocukgastro2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri 12-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Limak Cyprus Deluxe Otel’de düzenlenecek olan 14. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi’ne davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Kongremiz mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin paylaşılması ve tartışılması için bu alana gönül veren dostlarımızı bir araya getiren önemli bir platform olacaktır. Bu kongrede Çocuk Gastroenteroloji camiası, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları, Aile Hekimleri, Diyetisyenler, Çocuk Gastroenteroloji Hemşireleri ve gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme ile ilgili ürün ve hizmet sağlayıcıları arasında iletişim için ideal bir ortam sağlayacaktır. Kongrenin bilimsel programında; ülkemizden ve yurt dışından bilim insanlarının katkıları ile gerçekleşecek konferanslar, paneller olacaktır.

Her geçen yıl Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme ailemiz giderek büyümekte ve gelişmektedir. Katılımınız ve bilimsel katkılarınız sayesinde bu kongremizin de başarılı bir şekilde geçeceği inancı ile sizleri 14. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi için Kıbrıs’a bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Mukadder Ayşe Selimoğlu
Kongre Başkanı

Geri