Türk Neonatoloji Derneği Sempozyumu
  
  Antalya / Belek
  26-29.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   26-29.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Neonatoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Cornelia Diamond Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.tndsempozyum.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl Ulusal Neonatoloji Kongremiz olan UNEKO-29’u pandemi koşulları nedeniyle 6-10 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirmiştik. Ancak UNEKO 30’u Ekim 2022 yerine geleneksel kongre ayımıza dönebilmek için Nisan 2023’te yapmayı planlıyoruz.

Bu yıl ise UNEKO’ları aratmayacak içerikte bir sempozyumla sizlerle birlikte olmayı istedik. Daha önce yalnızca prematüre bebekleri konuştuğumuz bu kapsamda bir toplantı yapmadığımız için bizler hazırlanırken çok heyecanlandık, umuyoruz ki sizler de programı çok beğeneceksiniz. “Prematüre bebek Yönetimi: Deneyim ve Kanıta Dayalı Güncel Yaklaşımlar” başlıklı bu sempozyumda çok düşük doğum ağırlıklı bebek bakımı ile ilgili merak ettiğiniz her konuda en deneyimli hocalarımız güncel pratiklerini ve kanıta dayalı uygulamaları anlatacaklar.

İki paralel salonda 3 gün sürecek olan, her sunumundan ve her tartışmasından çok faydalanacağınıza inandığım bu sempozyum için sizleri 26-29 Mayıs gibi çok güzel bir sezonda, Antalya Cornelia Diamond Otele davet etmekten büyük bir mutluluk duyuyorum.

Yenidoğana gönül veren siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ile anlamlanacak olan bu güzel sempozyumda sağlıkla bir arada olabilmek dileği ile saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Prof. Dr. Esin Koç
Türk Neonatoloji Derneği ve Sempozyum Başkanı

Geri