TOD 44. Bahar Sempozyumu
  
  İstanbul
  13-15.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   13-15.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul Şubesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Global Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   todnet.org/BaharSempozyumu2022/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Oftalmoloji Derneği İstanbul Şubesinin düzenlediği 44. Bahar Sempozyumu bu yıl 13-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında değerli hocamız Prof. Dr. Demir Başar anısına Grand Cevahir Hotel’de yapılacaktır.

Bu seneki sempozyum konusu "Oftalmolojide Yenilikler" olarak belirlenmiştir. Son yıllarda en fazla gelişme gösteren tıp dallarından olan oftalmolojide tanı ve tedavi alanındaki yenilikler, tartışmalı konular panel, yuvarlak masa ve konferanslar ile pratiğe yönelik biçimde sunulacaktır. Ayrıca glokom ve uvea birimlerinin bağımsız panelleri, endüstri firmalarının toplantıları, serbest bildiri oturumları ile oldukça zengin içerikli bir program değerli katılımcılarımızı beklemektedir.

44. Bahar Sempozyumu içeriğinde Türk oftalmolojisine değerli katkılar yapmış Prof. Dr. Demir Başar adına onur konferansı gerçekleştirilecek olup, TOD MYK kararı ile bu konferanslar gelecek bahar sempozyumlarında geleneksel hale getirilmiştir.

44. Bahar Sempozyumu süresince katılımcılara Eye-Si Simulatör ile cerrahi simülasyon eğitimi verilecektir. Yine toplantı içeriğinde düzenlenecek bir törenle İstanbul Şubesi üyelerinin 2021 yılı içinde etki faktörü en yüksek dergilerde yayınlanmış çalışmaları arasından seçilecek 3 adet makalenin sahiplerine teşvik ödülleri verilecektir.

Sempozyumun gerçekleşmesinde ve bilimsel programın oluşmasında özverili çalışmalarından dolayı İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine, davetimizi kabul ederek bizi onurlandıran tüm moderatör ve konuşmacılarımıza, destek veren tüm sponsor firmalarımıza, organizasyonun sorunsuz gerçekleşmesi için üstün gayretlerinden dolayı Global Kongre ve Organizasyon firması yönetici ve çalışanlarına teşekkür ederim.

2 yıllık bir aradan sonra sevgili meslektaşlarımızla 44. Bahar Sempozyumu'nda yeniden bir arada olmayı diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Özcan Ocakoğlu
TOD İstanbul Şubesi Başkanı
TOD İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Adına

Geri