Romatolojide Hedef 2022 Sempozyumu
  
  İstanbul
  9-11.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   9-11.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
-İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
-Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   The Marmara Otel, Taksim
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.hedefromatoloji.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Romatolojide Hedef 2022 sempozyumu 9-11 Haziran tarihleri arasında Taksim The Marmara Hotel, İstanbul’da gerçekleşecektir.

2017 yılında başlatılan ‘’Romatolojide Hedef’’ sempozyumları İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İstabul Üniversitesi Tıp Fakültesi, ve Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi- İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Romatoloji Bilim dalları tarafından birlikte düzenlenmektedir.

Bu sempozyum İstanbul’da düzenlenen, geniş kapsamlı nitelikli bilimsel programı ve en önemlisi çok sayıda romatolog katılımı ile ulusal romatoloji toplantıları arasında ayrıcalıklı yerini aldı. Bu özellikleri önemsiyor ve destekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.

Covid-19 pandemisi, özellikle uzmanlık eğitimi alan romatolog meslektaşlarımızın ulusal ve uluslararası romatoloji toplantılarına katılımını ve bilgi alışverişini kısıtladı. Bu açığı kapatabilmek amacı ile bilimsel program içeriğini, ağırlıklı olarak romatizmal hastalıklarda tanı ve tedavi yönetimini güncellemek üzerine tasarladık. Umarım beklentilerinizi karşılayabildiğimiz iyi bir toplantı gerçekleştiririz.

‘Romatolojide Hedef 2022’ Düzenleme Kurulu adına, katılımınız ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Görüşmek üzere

Saygılarımla

Melike Melikoğlu
Sempozyum Başkanı

Geri