5. Uluslararası Değişen Dünyada Fen, Sosyal ve Sağlık Bilimleri
  Kongresi
  5th International Congress on Life, Social and Health Sciences in A Changing World
  ONLINE
  26-27.MART,2022
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   26-27.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Hifo-DER Hipofosfatazya Hastalığı ile Mücadele Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.changingworldcongress.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Araştırmacılar ve Katılımcı Adayları;

26-27 Mart 2022 tarihlerinde Azerbaycan, Kosta Rika, Kuzey Kıbrıs ve Türkiye başta olmak (en az) 18 farklı ülkenin katılımcı ortaklığında gerçekleşecek olan "5. Uluslararası Değişen Fen, Sosyal ve Sağlık Bilimleri Kongresi" teori ve pratiği bir araya getirmeyi amaçlayan uluslararası bir kongredir.

YÖK Üniversitelerarası Kurul, Akademik Teşvik ve Doçentlik kriterlerini karşılayan kongremize 22 Mart 2022 23.59 tarihine kadar özet metinlerinizi changingworldcongress@gmail.com adresine göndererek başvurabilirsiniz. Çift kör hakem sistemiyle değerlendirmeye alınacak olan çalışmalarınız 72 saat içerisinde değerlendirilerek sonucu sizlere bildirilecektir.

​Kültürlerarası akademik etkileşimin artması amacıyla dördüncüsü gerçekleşecek olan kongremiz Fen-Uygulamalı Bilimler, Mühendislik, Sosyal Bilimler, Güzel Sanatlar ve Sağlık Bilimleri Alanından tüm çalışmalara açıktır. Bildiri kabul edilen alanların tamamı için tıklayınız.

​Kongremize gönderdiğiniz bildiri özetinizin kabul edilmesi durumunda tarafınıza kabul mektubu gönderilecek ve ücret ödemesi sonrasında alınacaktır. Aynı zamanda hakem değerlendirme sisteminde en yüksek puanlamayı alan çalışmaya 1.000 TL değerinde hediye çeki verilecek olup; tüm hakem değerlendirme süreçleri şeffaflık çerçevesinde gerçekleştirilecek olup sonuçlar katılımcılara bildirilecektir.

Tüm sorularınız için +90 543 671 0123 numaralı telefonu arayabilir, changingworldcongress@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.


Düzenleme Kurulu Başkanları

Dr. Özerk YAVUZ & Dr. Farahila BABAYEVA-SHUKUROVA

Geri