2. Lösemi Lenfoma Miyelom Kongresi
  
  Ankara
  13-14.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Ankara
TARİH   13-14.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Lösemi Lenfoma Miyelom Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Altınel Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.losemilenfomamiyelom2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Kongre Düzenleme Kurulu olarak sizleri, Lösemi Lenfoma Miyelom Derneği (LLM)’nin 13-14 Mayıs 2022 tarihlerinde fiziki olarak Ankara’da gerçekleştireceği, “2. Lösemi Lenfoma Miyelom Kongresi”ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Bu sene ikincisini gerçekleştireceğimiz kongremiz, mesleki ve bilimsel açıdan son gelişmelerin konuşulması ve tartışılması için tüm meslektaşlarımızı bir araya getiren önemli bir platformdur. Fikir lideri pek çok hocamızın bizlerle birlikte olacağı toplantımızda güncellenen bilgilerin klinik pratiğe ve akademik çalışmalara ışık tutmasını amaçlıyoruz.

Kongremizin bilimsel gücü sizlerden gelecek bildirilerle artacaktır. Bildiriler poster olarak değerlendirilecektir. Kongre sonunda en iyi 3 posteri belirleyip kazananlara bir armağanımız olacaktır.

Özenle hazırlanan bilimsel programımızda hematoloji alanında hem dünyada hem ülkemizde yaşanan güncel gelişmelerin de paylaşılacağı bu kongrenin verimli şekilde gerçekleştirilmesi için katılımınızı ve katkılarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

2. Lösemi Lenfoma Miyelom Kongresi’nde buluşmak dileğiyle…

Kongre Düzenleme Kurulu

Geri