38. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Kongresi
  
  Muğla / Bodrum
  26-30.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Muğla / Bodrum
TARİH   26-30.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   La Blanche Island Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Topkon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.norofizyoloji2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği olarak 26-30 Ekim 2022 tarihlerinde La Blanche Otel, Bodrum’da gerçekleştireceğimiz 38. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Kongresi’nde sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyacağız.

Sizlerin de bildiği gibi, Covid-19 salgını nedeniyle 36. kongremizi, “1. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Sanal Kongresi” adıyla, 37. kongremizi ise “2. Ulusal Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Sanal Kongresi” adıyla uzaktan, “online” kongre olarak gerçekleştirmek zorunda kaldık. Bu yıl, 38. kongremizi özlediğimiz, alıştığımız tarzda bir araya gelerek yüz yüze yapacak şekilde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

Kurslar, bildiriler, sempozyum, konferans ve tedavi gecelerinden oluşacak zengin bir içerikle, “sanal” geçirdiğimiz son iki yılın eksiklerini kapatacak bir kongrede hep birlikte olmayı umuyoruz. Yurtdışından katılacak konuşmacılar da bilimsel araştırmalarını ve deneyimlerini paylaşmak üzere kongre programında yer alacaklardır. Yapılan araştırma ve çalışmaların sunulacağı bildirileri teşvik etmek üzere genç araştırıcılara burs sağlanacaktır.

Kongre programı ve önemli tarihler ile ilgili ayrıntılar belirginleştikçe sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz. Güncel bilgileri www.norofizyoloji2022.org web sitemizden takip edebilirsiniz.

Kongremizde, Bodrum’da yüz yüze görüşmek dileğiyle,

Sevgi ve saygılarımla,

Kongre Düzenleme Kurulu Adına,

Prof. Dr. Mehmet Demirci
Türkiye Klinik Nörofizyoloji EEG-EMG Derneği Başkanı

Geri