5. Ulusal Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulları Sempozyumu
  
  ONLINE
  7-8.NİSAN,2022
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   ONLINE
TARİH   7-8.NİSAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Toros Üniversitesi
-Sağlık Hizmetleri Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (SAHİDAD)

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   shmys.toros.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
5. Ulusal SHMYO Sempozyumu 2022, 7-8 Nisan 2022 tarihleri arasında online olarak siz değerli akademisyenlerin katılımlarıyla gerçekleştirilecektir.

 5. Ulusal SHMYO Sempozyumu 2022'in amacı, Tıp (Temel Tıp Bilimleri), Hemşirelik, Diş Hekimliği, Ebelik, Çok Disiplinli Sağlık Bilimleri (Beslenme ve Diyetetik, Dil ve Konuşma Terapisi, Ergoterapi, Fizyopatoloji, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Odyoloji, Sinirbilimi, Toksikoloji, Gerontoloji), Sağlıkla İlgili Çok Disiplinli Bilimler (Kbrn (Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer Tehditler), Sağlık Bilişimi, Sağlık Ekonomisi, Sağlık Fiziği, Sağlık Yönetimi) ve sağlık alanında çalışmalar yapan tüm bilim insanlarını bir araya getirmek ve özgün nitelikte yeni çalışmalarla bilimin gelişimine katkı sunmaktır.

 5. Ulusal SHMYO Sempozyumu 2022'in dili Türkçe'dir. Sempozyuma özet ya da tam metin çalışmalar gönderilebilir. Sempozyumda sunulacak olan sözlü bildiriler intihal programından taranarak hakem sürecine alınacaktır. Hakem sürecinden geçmek kaydıyla elektronik ortamda ISBN numarasıyla e-kitap olarak yayımlanacaktır. Çok değerli çalışmalarınızla 5. Ulusal SHMYO Sempozyumu 2022'ye katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Saygılarımızla

Sempozyum Düzenleme Kurulu

Geri