6. Hipertansiyon, Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi
  
  İzmir
  20-23.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İzmir
TARİH   20-23.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Hipertansiyon Diyaliz ve Transplantasyon Vakfı

ETKİNLİK MERKEZİ   Swissotel İzmir
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Prime Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   kongre.hdtvakfi.info/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Saygıdeğer Meslektaşlarımız, Sayın Katılımcılar,

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisi yoğun olarak yaşanan pandemin ardından, 6. Hipertansiyon, Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Kongresi‘nin 20-23 Ekim 2022 tarihleri arasında yüz yüze katılımla İzmir Swissotel’de düzenlenmesine karar verilmiştir.

Hipertansiyon, Diyaliz ve Transplantasyon Vakfı olarak düzenlediğimiz kongremiz bir dekatı geride bırakmaktadır, böylece ülkemizdeki nefroloji kongreleri arasında gelenekselleşmiş bir konum alma yolunda ilerlemektedir. Klasik bilgilerin gözden geçirilmesinin yanı sıra, güncel konular, konularında uzmanlaşmış meslektaşlarımız tarafından aktarılacak ve sizlerin değerli katılımları ile daha da zenginleşecektir. Her yıl olduğu gibi bilimsel programın tüm katılımcıların yoğun ilgisi, katılımı ve takibiyle gerçekleşeceğine inanıyoruz. Ayrıca her sene olduğu gibi kongre esnasında yapacağınız öneriler bir sonraki kongremize ışık tutacaktır.

Kongremiz, sizlerin mesleki bilgilerine ve hastalarımızın tedavilerine katkı sağlayacağı inancıyla sizleri aramızda görmekten büyük bir onur ve mutluluk duyacağımızı ifade eder, saygılar sunarız.

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Ercan OK

Prof. Dr. M. Deniz AYLI

Geri