Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Kongresi
  
  İstanbul
  1-2.NİSAN,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   1-2.NİSAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Maslak Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Global Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   kontrasepsiyon2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Üreme Sağlığı Çalışanları,

Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Derneği olarak tüm dünyayı ve özellikle de üreme sağlığı hizmetlerini olumsuz şekilde etkileyen COVID-19 pandemisi sürecinde duyurularımız, basılı kitabımız ve webinarlarımızla -üreme sağlığı ve kontrasepsiyon konusunun önemini vurguladık. Pandemi önlemlerinin en yoğun olduğu dönemde 26-27 Aralık 2020 tarihinde “Pandemi Sürecinde Kadın Sağlığı ve Üreme Sağlığına Bakış” konulu toplantımızı online olarak yüksek bir katılımla gerçekleştirdik.

Süregelen koşullara uyum sağlamaya başladığımız bu dönemde pandemi koşullarını titizlikle gözeten ama maskeli de olsak yüz yüze gerçekleştireceğimiz bir toplantı yapmayı planladık. Kontrasepsiyon ve üreme sağlığı ile ilgili tüm konuları bütüncül bir yaklaşımla kadın hastalıları ve doğum, aile hekimliği, halk sağlığı, psikiyatri, üroloji uzmanlarımız, ebe ve hemşirelerimiz, diyetisyenlerimiz, psikolog ve fizyoterapistlerimiz yani tüm paydaşlarımızla beraber konuşmayı, güncel ve kanıta dayalı bilgileri paylaşmayı, pratik uygulamalar ve simülasyonlar yapmayı planladık. Ayrıca kongremizde üreme sağlığı ve kontrasepsiyon alanında yapılan çalışmalara da sözel sunum olarak yer veriyoruz.

Üreme sağlığı alanında hizmet veren tüm sağlık çalışanlarımızın 1-2 Nisan 2022 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek olan “Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Kongresi” ne değerli katkı ve katılımlarını bekliyoruz.

Bu önemli etkinlikte sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Prof.Dr.Berna Dilbaz
Kontrasepsiyon ve Üreme Sağlığı Derneği Başkanı

Geri