Teşhisten Tedaviye Temporomandibuler Eklem Hastalıkları Sempozyumu
  
  İstanbul
  12-13.MART,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   İstanbul
TARİH   12-13.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Ağız ve Çene-Yüz Cerrahisi Birliği Derneği (AÇBİD)
-Bezmialem Vakıf Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Bezmialem Vakıf Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Valör Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.acbidtme2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarımız,

Sizleri 12-13 Mart 2022 tarihlerinde Ağız ve Çene-Yüz Cerrahisi Birliği Derneği (AÇBİD) ve Bezmialem Vakıf Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştireceğimiz ‘Teşhisten Tedaviye Temporomandibuler Eklem Hastalıkları Sempozyumu’na davet etmekten onur duyuyoruz.

Sempozyumumuzda, değerli konuşmacılarımızın katkılarıyla temporomandibuler eklem bozukluklarının tanı ve tedavisinde kullanılan yaklaşımların ele alınmasının yanı sıra, yeni gelişmelerin paylaşılmasına da fırsat verecek bir bilimsel program hazırlamayı amaçladık. Bunun yanında, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi’nin geleceği olan uzmanlık ve doktora öğrencilerimizin Temporomandibuler Eklem Bozuklukları konusuna olan ilgi ve bilgi düzeylerinin artırılması amacıyla temel bilgilere de yer vermeyi hedefledik. Bu sempozyumda katılımcılar temporomandibuler eklem bozukluklarının rehabilitasyonunda kullanılan konservatif yaklaşımları, minimal invaziv ve son aşama cerrahi yaklaşımlarını son derece deneyimli konuşmacılardan dinleme fırsatı bulacaklar.

Sempozyumumuzun doyurucu bir bilimsel etkinlik olmasının yanı sıra, 3 yıl sonra bizleri ilk kez bir araya getirecek önemli bir buluşma fırsatı olduğunu düşünüyoruz. Bu güzel organizasyonda görüşmek üzere hepinize selam ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Prof. Dr. Nükhet Kütük
Bilimsel Komite Başkanı

Prof. Dr. Doğan Dolanmaz
Sempozyum Başkanı

Geri