Girişimsel Akademi 2022 Sempozyumu
  
  Gaziantep
  18-20.MART,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Gaziantep
TARİH   18-20.MART.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Kardiyovasküler Akademi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Novotel Kongre Merkezi

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Medkom Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   gkvak.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

18-20 Mart 2022 tarihleri arasında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi'nin bilimsel içerik desteği ile yüz yüze ve hibrit olarak gerçekleştirilecek olan “Girişimsel Akademi 2022, Gaziantep” sempozyumumuzda sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

"Geleceğe Dönüş 2022" oturumuyla başlayacak olan toplantımızda önceki yıllarda canlı yayında yer alan olgularımızın 2022'deki son durumları sunulacak, ardından sizlerin beğenisini kazanan "Kaydedilmiş ilginç ve eğitici olgular" başlığı altında kayıtlı video sunumları ile devam edecektir. İkinci gününde, Gaziantep Üniversitesinin Kardiyoloji laboratuvarından birbirinden farklı girişimsel tanı ve tedavi metotlarının yer aldığı canlı yayın olguları yer alacaktır. Sempozyumuz, sözlü bildiri sunumları ve akılcı ilaç kullanımına ilişkin oturum ile son bulacaktır.

Tüm bildiri sunumlarının özetleri toplantı kitapçığında yer alacaktır. Toplantımızda sunulan bildiriler “International Journal of the Cardiovascular Academy” dergisine iletildiği takdirde öncelikli olarak değerlendirme olanağını bulacaklardır.

Bir kez daha yoğun ilgi odağı olacağını umduğumuz bu organizasyonda girişimsel kardiyoloji alanında çalışan tüm meslektaşlarımızı Gaziantep'e bekliyoruz.

Saygılarımızla


Prof. Dr. Ömer Kozan
Dernek Başkanı

Prof. Dr. Mehdi Zoghi
Bilimsel Sekreterya

Prof. Dr. M. Murat Sucu
Prof. Dr. Sami Özgül
Doç. Dr. M. Ertan Vuruşkan
Uzm. Dr. Veysel Özgür Barış
Lokal Organizasyon Komitesi

Geri