11. Ulusal Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi
  
  ONLINE
  7-9.EKİM,2022
     
KATEGORİ  
Biyoloji
YER   ONLINE
TARİH   7-9.EKİM.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi
-Mersin Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.biyoloji.gen.tr/congre/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Hocam,

Bilimsel çalışmalarda kalite ve güvenilirliğin artırılması gerçeğinden yola çıkarak, Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji alanındaki güncel bilgilerin ülkemiz araştırmacıları arasında paylaşımı, ülkemize ve bilim dünyasına ciddi katkılar sağlayacaktır.

Bu nedenle bilim insanlarının 11. Ulusal Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi (www.biyoloji.gen.tr) nedeniyle ONLİNE olarak buluşmasını oldukça önemsemekteyiz.

Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji bilimleri; Biyoloji başta olmak üzere, Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Veterinerlik, Kimya, Orman ve Ziraat gibi multidisipliner alanların bir arada ve işbirliği içinde çalışmasını gerektirmektedir.

Düzenlenen kongre oturumlarında multidisipliner çalışmalarla katılım bilim dünyasının zenginleşmesine sebep olacaktır.

Bütün pozitif enerjimiz ve heyecanımızla ülkemizde Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Bilimlerin parlak geleceği ve evrensel bilime katkı sağlamak için, sizlerin de desteğiyle bilimsel, paylaşımcı ve katılımcı bir kongre düzenlemeyi hedefliyoruz.


Bu amaçla sizleri 07-09 Ekim 2022 tarihlerinde ONLİNE olarak düzenleyeceğimiz kongreye davet etmekten onur duyduğumuzu bildirir, saygılarımızı sunarız.


Prof. Dr. Muhsin KONUK
Kongre Başkanı
Üsküdar Üniversitesi

Doç. Dr. Dilek PİRİM
Düzenleme Kurulu Başkanı
Uludağ Üniversitesi

Geri