3. Otoloji & Odyoloji Sanal Kongresi
  
  ONLINE
  7-8.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   ONLINE
TARİH   7-8.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi​​​​
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   otolojiodyolojikongresi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Katılımcılarımız ve Meslektaşlarımız,

Kongreler bilimsel şölen olmanın yanında bilgi paylaşımının yapıldığı mesleki buluşma platformlarıdır. Ülkemizde tıbbın her bölümünde yapılan doyurucu kongreler bilimsel anlayış ve bilim insanlarının yetişmesi için fırsat oluşturmaktadır.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi olarak bu yıl da 3. Otoloji ve Odyoloji Kongresine ev sahipliği yapacak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bildiğiniz gibi 2. Otoloji ve Odyoloji Kongremiz Dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu COVID-19 pandemisi nedeniyle sanal ortamda yapılmıştı. Katılım ve verimlilik açısından yüz yüze kongreyi aratmayacak keyfiyetteki bu kongrenin yankıları hala sürmektedir.

Maalesef COVID-19 pandemisi hala etkisini sürdürmektedir. Hatta hasta sayısı olarak ilk günden bugüne görülen sayılar rekor denecek kadar artmış durumdadır. Biz de bu sebeple bu yıl yapacağımız kongreyi yine sanal olarak yapmaya karar verdik.

Kongremiz iki gün sürecek bir gün OTOLOJİ diğer gün ODYOLOJİ sahasında paneller ve sözlü sunumlar yapılacaktır.

Kongremiz 07-08 Mayıs 2022 tarihinde yapılacaktır.

*Teknik sorunları en aza indirmek için sizlerden kongre öncesi konuşma videonuzu talep ediyoruz (Video Gönderim Kuralları İçin Tıklayınız).

Kongrede sunulan bildirilerin özet metinleri kongre kitapçığında yayınlanacaktır.

Kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri (hakemlerin kabul etmesi halinde) Yeni Yüzyıl Journal of Medical Sciences Dergisi özel sayısında yayınlanacaktır.

Kongre katılımcılarına kongre katılım belgesi alabilmesi için önceden kongreye kayıt yaptırmış olması ve uzaktan bağlantı ile kongreye katılması gerekmektedir.

Otoloji & Odyoloji ile ilgilenen tüm kurum ve kuruluşların, akademisyenler ile uygulayıcıların katılım ve katkılarını bekliyoruz.

Bu akademik şölende sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.


Saygılarımızla

Kongre Başkanı

Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi

Geri