10. Ulusal Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Kongresi
  
  Ankara
  2-4.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Ankara
TARİH   2-4.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   The Ankara Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Motto Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   cocuksolunum2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Sayın meslektaşlarımız,

Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Derneğinin 10. Ulusal Çocuk Solunum Yolu Hastalıkları ve Kistik Fibrozis Kongresini 2-4 Haziran 2022 tarihleri arasında, Ankara’da, The Ankara Oteli'nde gerçekleştireceğiz.
Kongremizde çocuklarda solunum yolu hastalıkları konferans, panel, uydu sempozyumları, kurslar, sözlü ve poster sunumları ile interaktif olarak tartışılacaktır. İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde bilimsel ilerlemeyi kaçırmamak ana hedefimizdir. Bu amaçla titizlikle seçilmiş güncel kongre konuları, konunun uzmanı olan ülkemizden ve yurtdışından deneyimli konuşmacılar yanı sıra, ülkemiz tıbbı ve biliminin geleceği olan, bu yolda beraber yürüdüğümüz gençlerimiz tarafından sunulacak ve tartışılacaktır.
Zengin ve güncel bilimsel programla bilgilerimizi güncelleyen kongrelerimizin dostluklarımızın pekiştirilmesi ve hoşça vakit geçirme fırsatı da vermesini hedefliyoruz. COVID-19 pandemisinde uzun süre ayrı kaldıktan sonra yüz yüze kongremizin hepimizi mutlu edeceğini umuyoruz.
Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Alerji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları başta olmak üzere Çocuk Göğüs Hastalıkları alanına gönül veren herkesi kongremizde görmek bizleri mutlu edecektir. Başkentimizde bilim ve dostlukla buluşmak umuduyla…

Saygı ve sevgilerimizle…

KONGRE BAŞKANI Prof.Dr. Ayşe Tana ASLAN

ÇOCUK SOLUNUM YOLU HASTALIKLARI VE KİSTİK FİBROZİS DERNEĞİ BAŞKANI Prof.Dr. Uğur ÖZÇELİK

KONGRE SEKRETERİ Doç.Dr Tuğba ŞİŞMANLAR EYÜBOĞLU

Geri