PBT 2022 Uluslararası Katılımlı 8. Polimer Bilim ve Teknoloji
  Kongresi
  
  Malatya
  20-23.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Kimya
YER   Malatya
TARİH   20-23.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Polimer Bilimi ve Teknolojisi Derneği
-Malatya İnönü Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   Malatya İnönü Üniversitesi
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Arber Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.polimertr.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları,

Bildiğiniz üzere tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle 2020 yılında düzenlenmesi planlanan kongremizi T.C. Sağlık Bakanlığı'nın tavsiyelerini göz önüne alarak ve sizlerin sağlığını koruyabilmek adına ertelediğimizi ilan etmiştik.

Geçtiğimiz iki senelik zaman diliminde yapılan aşı çalışmaları ve pandemi ile yaşama gerçeğini de göz önüne alarak sizlerden gelen yoğun istek doğrultusunda kongremizi 2022 yılında gerçekleştirme karar aldığımızı sizlere duyurmak isteriz.

Polimer Bilimi ve Teknolojisi Derneği öncülüğünde her iki yılda bir düzenlenmekte olan Uluslararası Katılımlı Polimer Bilim ve Teknoloji Kongresinin sekizincisi, 20-23 Haziran 2022 tarihlerinde İnönü Üniversitesi ev sahipliğinde Malatya’da düzenlenecektir.

Uluslararası Katılımlı Kongremiz, tüm Polimer Bilim ve Teknoloji paydaşlarını bir araya getirerek, bu alandaki son çalışmaları ve yaşanan gelişmeleri, değerli bilim insanları, araştırmacılar, sanayiciler, öğrenciler ve ilgili firma / kuruluşlarla birlikte tartışma fırsatı sağlayacaktır.

Bilimsel paylaşımların yanında, şehrimiz ve civarında bulunan tarihi yerlerin bilinmeyen yönlerini keşfetmenize olanak sağlayacak olan PBT2022 kongremize katılımınız için, sizleri Malatya’ya bekliyoruz.

Saygılarımla,

Prof Dr. Turgay Seçkin
PBT2022 Başkanı

Geri