20. Çukurova Pediatri Kongresi
  
  Adana
  1-5.HAZİRAN,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Adana
TARİH   1-5.HAZİRAN.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çukurova Pediatri Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   Adana Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan
Amfisi

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Eventa Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.cuped2022.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Bu yıl 1-5 Haziran 2022 tarihleri arasında Adana’da, Çukurova Üniversitesi’nde gerçekleştirilmesini planladığımız 20. Çukurova Pediatri Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Kongremizde temel konular ve sorunların ele alındığı kurslar, sempozyumlar ve konferanslar ile birlikte poster ve sözel bildiri oturumları da yer alacaktır. Ülkemizin dört bir yanından alanlarında uzman, değerli hocalarımızın yanı sıra Avrupa Pediatri Akademisi’nin yetkin hocalarının konuşmacı olarak katılacağı kongremizde; pediatri alanında güncel bilgiler paylaşılacak ve bu konular üzerinde geniş tartışma ortamlarının oluşturulması için gayret gösterilecektir.

Avrupa Pediatri Akademisi tarafından “Uluslararası” ve ülkemiz Tıpta Uzmanlık Kurulu tarafından “Ulusal” akreditasyona sahip olan Anabilim Dalı’mızın kuruluşunun 50. Yılı teması ile düzenlenecek olan kongremiz, sizlerin heyecanımıza ortak olmanızla daha verimli ve daha faydalı olacaktır.

Pandemi önlemlerinin eksiksiz sağlanacağı kongremizde yüz yüze buluşabilmek üzere sağlıkla kalmanızı diliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.


Prof. Dr. Nejat Narlı
20. Çukurova Pediatri Kongresi Başkanı

Geri