16. Ulusal Radyoteknoloji Kongresi ve Eğitim Seminerleri
  (Uluslararası Katılımlı)
  
  Muğla / Bodrum
  21-25.MAYIS,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Muğla / Bodrum
TARİH   21-25.MAYIS.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   La Blanche Island Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Invictus Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   tmrtder.org.tr/2022/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Kıymetli Meslektaşlarım,

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği olarak 2022 yılında yepyeni konuları ile birlikte olabilmenin sevinci ile sizleri La Blanche Resort Kongre Merkezi, Bodrum’da 22-25 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz Uluslararası Katılımlı TMRT-Der. 16. Radyoteknoloji Kongresi ve Eğitim Seminerlerine davet etmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum.

Teknolojik yenilikleri takip etme şansına eriştiğimiz ve bilgi alışverişi olanağına kavuştuğumuz, sosyal bütünleşme fırsatı bulduğumuz kongremizde yepyeni konu ve konuklarla birlikte olacağız.

Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı tarafından ülkemizde başlatılan; Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu ile Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği ortaklığında yürütülecek olan “Toplum Bireyinin Tıbbi Radyasyon Uygulamalarından Kaynaklı Radyasyon Dozlarının Belirlenmesi ve Ulusal Tanı Referans Seviyelerinin Oluşturulması” isimli proje kapsamında ulusal ve uluslararası katılım sağlayacak misafirlerimiz siz meslektaşlarımıza bilgilendirmeler yapacaklar. Sektöre ait üretici firmalarımız güncel gelişmeleri anlatırken sertifikalı eğitim programımız yepyeni bir konu ile devam edecek.

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği olarak mesleğimize tüm dünya ülkeleri ile nicelik açısından aynı standartları yakalayabilme ve vizyonunu global gelişmeler ışığında yakalama fırsatı yakalayabilme adına düzenlediğimiz TMRT-Der. 16. Radyoteknoloji Kongresi ve Eğitim Seminerleri için La Blanche Resort Kongre Merkezi, Bodrum’da buluşmak üzere.

Sevgi ve saygılarımla,

Mehmet Erkek
Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği Başkanı

Geri