9. Dermatoimmünoloji ve Alerji Güz Okulu
  
  Muğla / Dalaman
  15-18.EYLÜL,2022
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Muğla / Dalaman
TARİH   15-18.EYLÜL.2022
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Dermatoimmünoloji ve Alerji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Dalaman Sarıgerme Resort Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Pin Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   dermatoimmunolojiguzokulu.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarım,

Dermatoimmünoloji Derneği olarak 9. Dermatoimmünoloji Güz Okulu’nu 15 – 18 Eylül 2022 tarihleri arasında Hilton Dalaman Sarıgerme Resort Hotel’de yüz yüze gerçekleştireceğiz. Her yıl sizlere kapılarını açan bu okulda yine güncel, yeni ve tartışmalı konuların seçileceği yoğun bir bilimsel program hedefliyoruz.

İmmünoloji ve alerji tüm dünyada yoğun araştırmaların yapıldığı ve hızlı gelişmelerin yaşandığı bilim alanlarıdır. Dermatolojide de bu alanların kapsamı giderek ağırlık kazanmakta, meslektaşlarımızın ilgisi artmakta ve bu alanlarda eğitim ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu doğrultuda hazırlayacağımız okul programı temel immünoloji kursu ile başlayıp, hastalıkların oluşum mekanizmaları ve yeni tedavi yöntemlerinin tartışılacağı oturumlarla devam edecektir. Ayrıca ilgi çekici konularıyla uydu sempozyumları, çeşitli kurslar ve sözel bildiriler kongreye değişik renkler katacaktır.

Hepinizi bilimsel ve sosyal güzelliklerin bir arada olacağı okulumuza davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Eylül’de Dalaman’da buluşalım.

Saygılarımızla

Prof.Dr. Nilgün ATAKAN
Dernek Başkanı

Prof.Dr. Başak YALÇIN
Kongre Başkanı

Geri